S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

Menu

 
Reels Image

ARTMiE CONTEST - Výtvarná súťaž pre žiakov umeleckých škôl

24.04.2024

ARTMiE CONTEST - Výtvarná súťaž pre žiakov umeleckých škôl

Drieme v tebe umelec? ARTMiE vyhlasuje výtvarnú súťaž s témou Explózia farieb. Súťažíme nielen o zaujímavé ceny od ARTMiE a našich partnerov, ale aj o príležitosť spolupracovať s nami na ďalších projektoch.

Téma: EXPLÓZIA FARIEB

Účasť v súťaži

Zúčastnite sa našej súťaže ARTMiE CONTEST! Či už ste mladý umelec, šikovný pedagóg alebo riaditeľ školy, máme pre vás otvorené dvere. Súťaž je určená pre študentov vyšších ročníkov základných umeleckých škôl a stredných umeleckých škôl vo veku od 11 do 19 rokov.

Klikni tu:

REGISTRÁCIA

Vyhraj umelecké pomôcky v celkovej hodnote 1700€

Ceny čakajú na najtalentovanejších z vás a na podporovateľov vašej tvorby:

  • ARTMiE START PACK - Hlavná cena - umelecké potreby v hodnote 1000€ poputujú škole, ktorá získa najvyšší počet súčtu hlasov za všetky diela svojich študentov.
  • MAESTRO - Výhru v hodnote 280€ ocení pedagóg, ktorého žiaci získajú sčítaním najvyšší počet hlasov.
  • ART STAR - Umelecká cena v hodnote 170€ je pripravená pre šikovného študenta s najvyšším počtom hlasov.
  • ARTMiE cena -   v hodnote 250€ od organizátorov získa umelec, ktorého dielo najviac zaujme našu odbornú porotu.
  • SUPPORT– medzi všetkými hlasujúcimi budú 3 náhodne vyžrebovaní, ktorí obdržia zľavový kupón 25% na nákup umeleckých potrieb.

Ako hlasovať?

Je to jednoduché:

  1. Prezrite si diela – a nechajte sa inšpirovať.
  2. Hlasujte – Ak sa vám nejaké dielo páči, kliknite na tlačidlo "Hlasovať".
  3. Vyplňte formulár – Po kliknutí na hlasovanie vyplňte krátky formulár.
  4. Potvrďte svoj hlas – Váš hlas sa po odoslaní formulára automaticky priradí k vybranému dielu a vy sa stávate súčasťou súťaže. Každý hlas sa počíta a môže rozhodnúť o víťazoch.

    Nenechajte si ujsť príležitosť byť súčasťou tejto jedinečnej súťaže a podporte talentovaných umelcov svojím hlasom!

    Bližšie informácie

HLASOVAŤ

001. Na hojdačke

Žiak: Soňa Sklenková

Pedagóg: Stanislava Marettová

Škola: ZUŠ L. Árvaya Žilina

002. Kytica

Žiak: Terézia Bieliková

Pedagóg: Stanislava Marettová

Škola: ZUŠ L. Árvaya Žilina

003. Indiáni

Žiak: Tatiana Galovičová

Pedagóg: Stanislava Marettová

Škola: ZUŠ L. Árvaya Žilina

004. Svetlo

Žiak: Ema Šomjaková

Pedagóg: Stanislava Marettová

Škola: ZUŠ L. Árvaya Žilina

005. Netradičná grafika

Žiak: Bernadett Tóthová

Pedagóg: Eva Garaj Kurucová

Škola: CZUŠ Lúčenec

006. Láska kvitne u každého

Žiak: Lea Ďurošová

Pedagóg: Eva Garaj Kurucová

Škola: CZUŠ Lúčenec

007. Inšpirácia Vincenta van Ghogha

Žiak: Nina Zdechovanová

Pedgóg: Eva Garaj Kurucová

Škola: CZUŠ Lúčenec

008. Octopus

Žiak: Patrícia Fridrichová

Pedagóg: Eva Dvorská

Škola: CZUŠ Lúčenec

009. Kadedrála vo Florencíí

Žiak: Tina Imreová

Pedagóg: Eva Dvorská

Škola: CZUŠ Lúčenec

010. V zajatí farieb

Žiak: Viktória Kurtová

Pedagóg: Eva Garaj Kurucová

Škola: CZUŠ Lúčenec

011. Biedermeier

Žiak: Zara Zliechovcová

Pedagóg: Eva Dvorská

Škola: CZUŠ Lúčenec 

012. ZASNENÁ

Žiak: Diana Kužmová

Pedagóg: PaedDr.Martin Horečný

 Škola: ZUŠ P.Breinera Humenné

013. RANNÉ SVETLO

Žiak: Hana Vasilcová

Pedagóg: PaedDr.Martin Horečný

Škola: ZUŠ P.Breinera Humenné

014. Kohút

Žiak: Agáta Grešová

Pedagóg: Michaela Mikovčáková

Škola: ZUŠ L. Árvaya Žilina

015. Slovenské mestá

Žiak: Anabela Jurgová

Pedagóg: Michaela Mikovčáková

Škola: ZUŠ L. Árvaya Žilina

016. Domov

Žiak: Felix Kazárik

Pedagóg: Michaela Mikovčáková

Škola: ZUŠ L. Árvaya Žilina

017. Vysnené hory

Žiak: Liliana Lacková

Pedagóg: Michaela Mikovčáková

Škola: ZUŠ L. Árvaya Žilina

018. Roklina

Žiak: Melánia Pustajová

Pedagóg: Michaela Mikovčáková

Škola: ZUŠ L. Árvaya Žilina

019. Alka

Žiak: Polina Shakno

Pedagóg: Michaela Mikovčáková

Škola: ZUŠ L. Árvaya Žilina

020. Baletka

Žiak: Sophie Komlošiová

Pedagóg: Akad. mal. Jozef Novikmec

Škola: ZUŠ-VO Košice

021. Tenista

Žiak: Ľubor Pačaj

Pedagóg: Mgr. Andrea Martinová

Škola: ZUŠ-VO Košice

022. Kompozícia I

Žiak: Kristína Schönová

Pedagóg: Akad. mal. Jozef Novikmec

Škola: ZUŠ-VO Košice

023. Mesto

Žiak: Miroslava Lancošová

Pedagóg: Akad. mal. Jozef Novikmec

Škola: ZUŠ-VO Košice

024. Sen

Žiak: Simona Pöhmová

Pedagóg: Mgr. art. Karol Petreš

Škola: ZUŠ-VO Košice

025. Melanchólia

Žiak: Klaudia Kelbelová

Pedagóg: Mgr. art. Karol Petreš

Škola: ZUŠ-VO Košice

026. Autoportrét

Žiak: Tereza Pešková

Pedagóg: Mgr. art. Karol Petreš

Škola: ZUŠ-VO Košice

027. Kompozícia II

Žiak: Kristína Schönová

Pedagóg: Akad. mal. Jozef Novikmec

Škola: ZUŠ-VO Košice

028. Kompozícia I

Žiak: Katarína Grelnethová

Pedagóg: Akad. mal. Jozef Novikmec

Škola: ZUŠ-VO Košice

029. Kompozícia II

Žiak: Katarína Grelnethová

Pedagóg: Akad. mal. Jozef Novikmec

Škola: ZUŠ-VO Košice

030. Papagáj

Žiak: Karolína Chabrečková

Pedagóg: Andrea Hriviková

Škola: ZUŠ Ferka Špániho Žilina

031. Goyove prízraky

Žiak: Adela Šalatová

Pedagóg: PaedDr.Martin Horečný

Škola: ZUŠ P.Breinera Humenné

032. POCTA BEKSINSKEMU

Žiak: Sandra Šafranová

Pedagóg: PaedDr.Martin Horečný

Škola: ZUŠ P.Breinera Humenné

033. Jeseň

Žiak: Michaela Halaganová

Pedagóg: PaedDr.Martin Horečný

Škola: ZUŠ P.Breinera Humenné

034. Autoportrét

Žiak: Petra Vasiľková

Pedagóg: PaedDr.Martin Horečný

Škola: ZUŠ P.Breinera Humenné

035. Tajomné more

Žiak: Mária Cmárová

Pedagóg: PaedDr.Martin Horečný

Škola: ZUŠ P.Breinera Humenné

036. Leonardo

Žiak: Marína Holubová

Pedagóg: PaedDr.Martin Horečný

Škola: ZUŠ P.Breinera Humenné

037. Gotika

Žiak: Natália Kuľhová

Pedagóg: PaedDr.Martin Horečný

Škola: ZUŠ P.Breinera Humenné

038. Spomienky

Žiak: Ema Hažinčáková

Pedagóg: PaedDr.Martin Horečný

Škola: ZUŠ P.Breinera Humenné

039. Vodný byvol

Žiak: Konštantín Mornár

Pedagóg: Vladislav Leštach

Škola: Základná umelecká škola Poprad

040. Baroková mačka

Žiak: Nela Palovčíková

Pedagóg: Vladislav Leštach

Škola: Základná umelecká škola Poprad

041. Tyrkysový mesiac

Žiak: Eliška Satorisová

Pedagóg: Vladislav Leštach

Škola: Základná umelecká škola Poprad

042. Medveď

Žiak: Alexandra Zajacová

Pedagóg: Daniela Hrabovská

Škola: ZUŠ L. Árvaya Žilina

043. Mak

Žiak: Karolína Rusnáková

Pedagóg: Mgr. Henrieta Referovičová

Škola: SZUŠ Stropkov

044. Páví kráľ

Žiak: Kristína Tirková

Pedagóg: Mgr. Henrieta Referovičová

Škola: SZUŠ Stropkov

045. Páví kvet

Žiak: Sofia Varcholová

Pedagóg: Mgr. Henrieta Referovičová

Škola: SZUŠ Stropkov

046. Rozfúkané kvety

Žiak: Dominika Gondeková

Pedagóg: Mgr. Henrieta Referovičová

Škola: SZUŠ Stropkov

047. Ružové polia

Žiak: Vladimíra Tupyová

Pedagóg: Mgr. Henrieta Referovičová

Škola: SZUŠ Stropkov

048. Sen

Žiak: Veronika Rebejová

Pedagóg: Mgr. Henrieta Referovičová

Škola: SZUŠ Stropkov

049. V rozkvete

Žiak: Vladimíra Tupyová

Pedagóg: Mgr. Henrieta Referovičová

Škola: SZUŠ Stropkov

050. Vo vlnách farieb

Žiak: Lívia Kasardová

Pedagóg: Mgr. Henrieta Referovičová

Škola: SZUŠ Stropkov

051. Zrkadlenie

Žiak: Alica Dobošová

Pedagóg: Mgr. Henrieta Referovičová

Škola: SZUŠ Stropkov

052. Západ slnka

Žiak: Simona Pašeňová

Pedagóg: Mgr. Henrieta Referovičová

Škola: SZUŠ Stropkov

053. Kohút

Žiak: Petra Buchová

Pedagóg: PaedDr. Melinda Šteinerová

Škola: ŠUP L. Bielika Levice

054. Zhýralosť

Žiak: Vanesa Halagačková

Pedagóg: PaedDr. Melinda Šteinerová

Škola: ŠUP L. Bielika Levice

055. Škatuľa plná nápadov

Žiak: Timotej Huťan

Pedagóg: Zuzana Ganajová

Škola: ŠZUŠ Revúca

056. Autoportét s mačkami

Žiak: Dominika Voláková

Pedagóg: Zuzana Ganajová

Škola: ŠZUŠ Revúca

057. Lúčna víla

Žiak: Ivona Bombová

Pedagóg: Zuzana Ganajová

Škola: ŠZUŠ Revúca

058. Pestrosť ostrého klamstva

Žiak: Nina Böttcherová

Pedagóg: PeadDr. Ľubomír Repaský

Škola: Základná umelecká škola Levoča

059. Premeny krajiny

Žiak: Kristína Nociarová

Pedagóg: Mgr. Eva Bavalová

Škola: Základná umelecká škola, Spišská Nová Ves

060. Sila a pokoj kráľa

Žiak: Kristína Nociarová

Pedagóg: Mgr. Eva Bavalová

Škola: Základná umelecká škola, Spišská Nová Ves

061. Rozkvitnutá lúka

Žiak: Matej Vedej

Pedagóg: Zuzana Jedináková

Škola: ARS akademy Bánovce n.B

062. Kohút

Žiak: Lenka Rydziová

Pedagóg: Zuzana Jedináková

Škola: ARS akademy Bánovce n.B

063. Žirafa

Žiak: Michaela Hertlová

Pedagóg: Zuzana Jedináková

Škola: ARS akademy Bánovce n.B

064. Flóra

Žiak: Vanessa Harmadyová

Pedagóg: Zuzana Jedináková

Škola: ARS akademy Bánovce n.B

065. Planéta mojej fantázie

Žiak: Timea Pelegrinová

Pedagóg: Mgr. art. Alžbeta Morová

Škola: ZUŠ - Moldava nad Bodvou

066. Akt

Žiak: Zina Kleinová

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Turany

067. Pražská paleta

Žiak: Viktória Klájová

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Turany

068. Skrytá v mozaike

Žiak: Nikola Holková

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Turany

069. Váza

Žiak: Michal Buranský

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Turany

070. Optimista

Žiak: Matej Gajdoš

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Turany

071. Farebný rytmus

Žiak: Martina Volnová

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Turany

072. Vtáčia mačka

Žiak: Laura Hlavatá

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Turany

073. Kytica

Žiak: Estelle Chandler

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Turany

074. Nesiem pokušenie

Žiak: Barbora Pronajová

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Turany

075. Nočné mesto

Žiak: Klaudia Špačková

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Turany

076. Hudobníčka

Žiak: Silvia Buzáková

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Michaelliho, Martin

077. Porada na strome

Žiak: Nelly Rišianová

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Michaelliho, Martin

078. Jablko v sieti

Žiak: Olívia Šindlerová

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Michaelliho, Martin

079. Sedím a je mi dobre

Žiak: Martin Bonda

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Michaelliho, Martin

080. Mak

Žiak: Martin Bonda

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Michaelliho, Martin

081. Architektúra

Žiak: Lili Slaninová

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Michaelliho, Martin

082. Egon Schiele

Žiak: Ema Berešíková

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Michaelliho, Martin

083. Zátišie

Žiak: Ema Berešíková

Pedagóg: Mgr. Katarína Rábeková, DiS.

Škola: SZUŠ Michaelliho, Martin

084. Žena

Žiak: Sára Vassová

Pedagóg: Melinda Šteinerová

Škola: ŠUP L. Bielika, Levice

085. Hmyzí svet

Žiak: Ivana Pastoreková

Pedagóg: Melinda Šteinerová

Škola: ŠUP L. Bielika, Levice

086. Divosť

Žiak: Tunde Tokárová

Pedagóg: Melinda Šteinerová

Škola: ŠUP L. Bielika, Levice

087. JA - Valentína

Žiak: Valentína Kovárová

Pedagóg: Melinda Šteinerová

Škola: ŠUP L. Bielika, Levice

088. Kozmonaut

Žiak: Samuel Brunclík

Pedagóg: Melinda Šteinerová

Škola: ŠUP L. Bielika, Levice

089. Chameleón

Žiak: Zuzana Šebová

Pedagóg: Melinda Šteinerová

Škola: ŠUP L. Bielika, Levice

090. Makové pole

Žiak: Ellisa Hromníková

Pedagóg: Zuzana Jedináková

Škola: ARS akademy Bánovce n.B

091. Farebná busta

Žiak: Jana Simanová

Pedagóg: Alexandra Novysedláková

Škola: Základná umelecká škola Revúca

092. Antika vo farbe

Žiak: Miroslava Máziková

Pedagóg: Alexandra Novysedláková

Škola: Základná umelecká škola Revúca

093. Tekvice vo farbe

Žiak: Alžbeta Elizeušová

Pedagóg: Alexandra Novysedláková

Škola: Základná umelecká škola Revúca

094. Vincentovo mesto

Žiak: Timea Balagová

Pedagóg: Alexandra Novysedláková

Škola: Základná umelecká škola Revúca

095. Pralesnička Amazonská

Žiak: Viktória Žigraiová

Pedagóg: Melinda Šteinerová

Škola: ŠUP L. Bielika, Levice

096. Zasnený

Žiak: Eliška Andrašiková

Pedagóg: Mgr. Dominika Vojtášová

Škola: Základná umelecká škola, Spišská Nová Ves

097. Farebné hlavy

Žiak: Sofia Yu

Pedagóg: Mgr. Tomáš Kríž

Škola: SZUŠ Lučenec - Opatová

098. Bojovníčka

Žiak: Katarína Mičianíková

Pedagóg: Mgr. Tomáš Kríž

Škola: SZUŠ Lučenec - Opatová

099. Farebný mišmaš

Žiak: Kokavcová Vivien

Pedagóg: Mgr. Tomáš Kríž

Škola: SZUŠ Lučenec - Opatová

100. Orol

Žiak: Ema Hrdinová

Pedagóg: Mgr. Tomáš Kríž

Škola: SZUŠ Lučenec - Opatová

101. Superman

Žiak: Ester Grendová

Pedagóg: Mgr. Tomáš Kríž

Škola: SZUŠ Lučenec - Opatová

102. Ideme

Žiak: Ema Číčelová

Pedagóg: Mgr. Tomáš Kríž

Škola: SZUŠ Lučenec - Opatová

103. Batman

Žiak: Lujza Bartošová

Pedagóg: Mgr. Tomáš Kríž

Škola: SZUŠ Lučenec - Opatová

104. Femme fatale

Žiak: Júlia Mičušíková

Pedagóg: Mgr. art Simona Vojtečková

Škola: ZUŠ Júliusa Kowalského - BA

105. Krajina zázrakov

Žiak: Natália Dernerová

Pedagóg: Mgr. art Simona Vojtečková

Škola: ZUŠ Júliusa Kowalského - BA

106. Naša budúcnosť

Žiak: Isabel Fajnorová

Pedagóg: Ing.Jana Šimunekova,PhD

Škola: Stredná odborná škola stavebná - NZ

107. Som sebavedomá

Žiak: Mariana Guszalovicsová

Pedagóg: Ing.Jana Šimunekova,PhD

Škola: Stredná odborná škola stavebná - NZ

108. Kto som?

Žiak: Dorina Szabòová

Pedagóg: Ing.Jana Šimunekova,PhD

Škola: Stredná odborná škola stavebná - NZ

109. Z našich lúk

Žiak: Miriam Tomčová

Pedagóg: Ing.Jana Šimunekova,PhD

Škola: Stredná odborná škola stavebná - NZ

110. Žena v diaľke

Žiak: Anna Štofiková

Pedagóg: Mgr. Valéria Šimová

Škola: Základná umelecká škola Snina

111. Zrkadlový páv

Žiak: Maroš Pavlík

Pedagóg: Mgr. Valéria Šimová

Škola: Základná umelecká škola Snina

112. Skok

Žiak: Nela Pavlíková

Pedagóg: Mgr. Valéria Šimová

Škola: Základná umelecká škola Snina

113. Rembrandt

Žiak: Mária Riedl

Pedagóg: Mgr. Valéria Šimová

Škola: Základná umelecká škola Snina

114. V objatí kvetov

Žiak: Ema Čornaničová

Pedagóg: Mgr. Valéria Šimová

Škola: Základná umelecká škola Snina

115. Čaj o piatej

Žiak: Tamara Dyrková

Pedagóg: Mgr. Valéria Šimová

Škola: Základná umelecká škola Snina

116. Veselá

Žiak: Lívia Períková

Pedagóg: Mgr. Valéria Šimová

Škola: Základná umelecká škola Snina

117. Pastelové zátišie č. 1

Žiak: Mária Riedl

Pedagóg: Mgr. Valéria Šimová

Škola: Základná umelecká škola Snina

118. V hlave

Žiak: Júlia Lazorová

Pedagóg: Mgr. Valéria Šimová

Škola: Základná umelecká škola Snina

119. Radosť

Žiak: Miriam Peťová

Pedagóg: Mgr. Valéria Šimová

Škola: Základná umelecká škola Snina

120. Klaun

Žiak: Žilová Sára

Pedagóg: Mgr. Izabela Najpaverová

Škola: SZUŠ Lučenec - Opatová

121. Kvety

Žiak: Natália Jančovičová

Pedagóg: Mgr. Izabela Najpaverová

Škola: SZUŠ Lučenec - Opatová

122. Portrét

Žiak: Martina Miklóšová

Pedagóg: Mgr. Izabela Najpaverová

Škola: SZUŠ Lučenec - Opatová

123. Pri západe slnka

Žiak: Bibiána Bencelová

Pedagóg: Mgr. Lenka Pánová

Škola: SŠUP Hodruša-Hámre

124. Color scream

Žiak: Alex Ďurčov

Pedagóg: Mgr. Lenka Pánová

Škola: SŠUP Hodruša-Hámre

125. Hviezda

Žiak: Lucia Ščasnovičová

Pedagóg: Mgr. Lenka Pánová

Škola: SŠUP Hodruša-Hámre

126. Zázračná krajina

Žiak: Daniela Tkáčová

Pedagóg: Mgr. Dominika Vojtášová

Škola: Základná umelecká škola, Spišská Nová Ves

127. Točiaca sa obloha

Žiak: Barbora Sobolová

Pedagóg: Mgr. Michaela Forgáčová

Škola: SŠUP Hodruša-Hámre

128. Prírodné myslenie

Žiak: Simona Fabušová

Pedagóg: Mgr. Eva Adamová

Škola: Spojená škola, ŠUP - Hlohovec

129. Púpava

Žiak: Tereza Hubusová

Pedagóg: Mgr. Eva Adamová

Škola: Spojená škola, ŠUP - Hlohovec

130. Chrobáky vo vlasoch

Žiak: Sára Borončová

Pedagóg: Mgr. Eva Adamová

Škola: Spojená škola, ŠUP - Hlohovec

131. KING

Žiak: Daria Hdovin

Pedagóg: Mgr. Eva Adamová

Škola: Spojená škola, ŠUP - Hlohovec

132. Kúzlo protea

Žiak: Ema Madleňáková

Pedagóg: Mgr. Eva Adamová

Škola: Spojená škola, ŠUP - Hlohovec

133. Kto som?

Žiak: Linda Pavlíková

Pedagóg: Mgr. Eva Adamová

Škola: Spojená škola, ŠUP - Hlohovec

134. FUHA

Žiak: Nina Hornáková

Pedagóg: Mgr. Eva Adamová

Škola: Spojená škola, ŠUP - Hlohovec

135. Autoportrét

Žiak: Hana Kusendová

Pedagóg: Zuzana Jedináková

Škola: ARS akademy Bánovce n.B

136. Frida Kahlo

Žiak: Hana Kusendová

Pedagóg: Zuzana Jedináková

Škola: ARS akademy Bánovce n.B

137. Kuros-kore

Žiak: Mary Adote

Pedagóg: Zuzana Jedináková

Škola: ARS akademy Bánovce n.B

138. Kvesal Chochlatý

Žiak: Nataša Ondrušková

Pedagóg: Zuzana Jedináková

Škola: ARS akademy Bánovce n.B

139. Žaba

Žiak: Veronika Ševčíková

Pedagóg: Zuzana Jedináková

Škola: ARS akademy Bánovce n.B

140. Street Art

Žiak: Elizabeth Chovančeková

Pedagóg: Mgr. Lenka Pánová

Škola: SŠUP Hodruša-Hámre

141. Podmorský tanec

Žiak: Sára Konopeusová

Pedagóg: Mgr. Michaela Kokoruďová

Škola: SZUŠ Fantázia - Svit

142. Pokoj na lúke

Žiak: Petronela Lacušová

Pedagóg: Mgr. Michaela Kokoruďová

Škola: SZUŠ Fantázia - Svit

143. Spomienky na leto

Žiak: Miriam Mlynarčíková

Pedagóg: Mgr. Michaela Kokoruďová

Škola: SZUŠ Fantázia - Svit

144. Výtvarno hudobné nálady

Žiak: Patrik Pavliga

Pedagóg: Mgr. Michaela Kokoruďová

Škola: SZUŠ Fantázia - Svit

Pokračovanie >> strana 2

Blog ARTMIE

Štítky

akrylové farby Euforia farby Cacadu farby na kožu nápady na darčeky plaster art setacolor ako nakresliť motýľa ako zabaviť deti počas karantény akryl akrylová farba Pentart akrylová fixa akrylové farby akvarelové farby akvarelové popisovače Amsterdam aranžovanie ARTMIE batikovanie betón butter pasta ceruzka čo darovať čo darovať umelcovi COPIC Dekor Paint dekorácia dekupáž drevená doska Ecoline ekologické maľovanie euforia European Art Awards exteriérový stojan Faber-Castell farba roka farby na keramiku farby na porcelán farby na sklo farby na telo farby na textil farby na tvár farby pre deti farby svietiace v tme filmy o umelcoch fixky na kožu fixky na textil fluorescenčné farby freska Gesso guľatý štetec gvašové farby háčkovanie hand lettering heavy body hustota akrylových farieb impasto Inktober ARTMIE jarnetvorenie kaligrafia Koh-i-noor korálky kreslenie kriedová farba kvíz lak liatie akrylových farieb linoryt makramé maľba gvašom maľovanie na drevo maľovanie na hodváb maľovanie na kožu maľovanie na kožu maľovanie na sklo maľovanie na textil maľovanie na tvár maľovanie podľa čísel maľovanie s deťmi maľovanie špachtľami markery maskovacie médium metalická farba metalickapasta micron perá midas Midas pasta miešanie akrylových farieb modelovacia hmota modelovanie mramorovanie Mucki napady napínacie lišty návod na kreslenie netoxické farby olejové farby Olejové Pastely paletový nôž pasparta pasta pébéo Pigma Micron plátno popisovače na sklo a porcelán pouring art prírodné farby prstové farby rám reliéfna pasta Royal&Langnickel šablóna na maľovanie šablóny na textil Sakura perá samotvrdnúca modelovacia hmota scrapbooking šeps ShopRoku sieťotlač sketchbook journal Soft Body Solo Goya Triton špachtle sprej štetec stojan štruktúry svetlostálosť techniky akryl tekutametalickapasta terpentínový olej tip na darček tipy transfer trendy v maľovaní u nás v Artmie uhlík vajíčka Van Gogh vlnenie papiera vosk živica zlato

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZTZmZWU0
Obľúbené produkty
Celkom: 0
Všetko do košíka
Doprajte si tvorivé prekvapenie
{IMAGE}
{NAME}
Skladom Číslo: {NUMBER} Cena: {PRICE} €
-
1
+
Pridať do košíka
{SECOND_IMAGE}
{SECOND_NAME}
Skladom Číslo: {SECOND_NUMBER} Cena: {SECOND_PRICE} €
-
1
+
Pridať do košíka