S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Menu

 

ROSA | výtvarné farby pre tvoje umenie a hobby

V tejto sekcii nebol nájdený žiaden tovar.


Rosa Ukrajina - poslanie spoločnosti

ROSA je popredný ukrajinský výrobca profesionálnych umeleckých, hobby a dekoračných materiálov s 26 ročnými skúsenosťami. Čoraz známejšie sú napríklad akvarelové či olejové farby Rosa Gallery určené pre profesionálnych umelcov. Zámerom spoločnosti je, aby sa umenie stalo súčasťou života moderných ľudí. Ich ponuka je zameraná na ľudí všetkých vekových kategórií a umeleckých úrovní. Pri vytváraní a zdokonaľovaní produktov ROSA starostlivo študuje požiadavky zákazníkov, spätnú väzbu od partnerov a trendy na trhu. Ich vysokokvalifikovaní odborníci, vlastné najmodernejšie laboratórium, moderná technika, špecializované vybavenie a používanie vysoko kvalitných prírodných materiálov im dávajú príležitosť splniť požiadavky zákazníkov a dokonca ísť nad rámec ich očakávania.

Farby Rosa gallery a Rosa studio

Farby Rosa sú zastúpené v dvoch radoch: ROSA Gallery je určená pre profesionálnu maľbu a ROSA Studio je ateliérovou voľbou pre študentov a začínajúcich umelcov. Rosa Gallery sú produkty odborne testované a odporúčané umelcami. Sú vyrobené v súlade s ich očakávaniami. Ponuka Rosa Gallery je mimoriadne inšpirujúca a navrhnutá tak, aby pomohla umelcom zdôrazniť ich vlastný štýl. V ponuke nájdete napríklad vysoko kvalitné olejové farby, akvarelové farby či štrukturovacie pasty. Rosa Studio ponúka okrem farieb aj iné ateliérové potreby, napríklad štetce, či médiá, napr. akrylový primer.

Farebné palety pre každý druh farby sú starostlivo vybrané na základe výtvarnej metodológie. Farby ROSA sa vyrábajú podľa tradičných receptúr s použitím kvalitným materiálov. Osobitná pozornosť sa venuje vývoju každého radu a farby, pričom konečný produkt prechádza náročným testovaním. Svetelná odolnosť farieb ROSA je testovaná tradičnými metódami a UV komorami.

Rosa talent - dekorácia a scrapbooking

Rosa talent sú potreby pre dekorovanie, handmade tvorbu a hobby. Odrážajú aktuálne trendy, populárne vzory a farby. Umožňujú uviesť do života všetky Vaše nápady, vytvoriť nezvyčajné handmade darčeky alebo zútulniť interiér. V ponuke ARTMIE nájdete texturovacie/reliéfne pasty, matné i lesklé akrylové laky, či adhézne šablóny na maľovanie i metalické vločky. Nechýba ani široký výber matných či lesklých vzorovaných papierov ideálnych na scrapbooking a sketchbooky. Nesmieme zabudnúť ani na úžasnú ponuku polymerových hmôt v nádherných farbách. Za pozornosť určite stoja aj krásne Rosa sady týchto ílov/hlín v neodolateľných setoch farebne prispôsobených na tvorbu konkrétneho diela.

ARTMIE Vám praje veľa radosti pri tvorbe s produktmi Rosa.

Je tu súťaž ShopRoku: Zaslúžime si vyhrať aj tentokrát?

04.01.2023

Jupíí jeee, sme plní napätia. Opäť je tu súťaž ShopRoku, ktorú každoročne vyhlasuje Heureka. Cieľom je...

6 tipov na darček pre umelca

14.11.2022

Svetielka, stromček, vianočné pesničky… a darčeky. Nech máte 5 rokov alebo ste dospelí, správny vianočný...

Zapoj sa do Inktobra s ARTMIE

01.10.2022

Tak, ako v minulom roku, aj teraz sme sa rozhodli spríjemniť si mesiac október výzvou, do ktorej sa zapája...

Vyrob si - dekoratívne sviečky s rastlinkami

20.09.2022

Sviečky sú jednoduchou a nenáročnou dekoráciou, ktorá dokáže zútulniť každý interiér. Osobité čaro však...


Vytvorené systémom www.webareal.sk

ODc2N