S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Menu

 

Vernostný program
Vernostný program

 

!!! BYŤ VERNÝ SA OPLATÍ !!!

 

Vernosť je znakom dôvery. Dôvery v naše produtky a služby. Tú to dôveru a vernosť si vážime. Neostávame preto len pri slovách. Vernostný program v podobe zliav a akcií je toho dôkazom.

 

V.I.P. klient

Každý kto nakúpi maliarske plátno alebo umelecké potreby v jednej objednávky nad 500 € získa od nás zľavu 7 %, a pri objednávke nad 1000 € zľavu 10 %.Táto zľava je platná pri každom nákupe VIP klienta, bez ohľadu na sumu objednávky. Stane sa tak naším VIP klientom, ktorému budeme venovať našu osobitnú starostlivosť.

 

Art SCHOOL klient

Každá základná stredná či vysoká UMELECKÁ ŠKOLA, ktoré sa registrujú cez tento FORMULÁR získava zľavu 10 % a to po celú dobu registrácie. Zároveň umeleckým školám ponúkame možnosť úhrady na faktúru po doručení zásielky v určenej dobe splatnosti.

 

Podmienky poskytovania

 

Akékoľvek typy zliav nie je možné medzi sebou kombinovať (napríklad top klient a vip klient). Vždy platí len jedna výška zľavy (tá najvyššia).

Zľavy sú poskytované len pri plnej a pravdivej registrácii (uvedenie všetkých údajov vyžadovaných pri registrácii). Prevádzkovateľ stránok si vyhradzuje právo odmietnuť udelenie zľavy pri nedodržaní obchodných podmienok. Nárok na zľavu vzniká len pri skutočnom odbere tovaru (jeho zaplatením). Nárok na spätne uznanú zľavu nie je možný.

Je tu súťaž ShopRoku: Zaslúžime si vyhrať aj tentokrát?

04.01.2023

Jupíí jeee, sme plní napätia. Opäť je tu súťaž ShopRoku, ktorú každoročne vyhlasuje Heureka. Cieľom je...

6 tipov na darček pre umelca

14.11.2022

Svetielka, stromček, vianočné pesničky… a darčeky. Nech máte 5 rokov alebo ste dospelí, správny vianočný...

Zapoj sa do Inktobra s ARTMIE

01.10.2022

Tak, ako v minulom roku, aj teraz sme sa rozhodli spríjemniť si mesiac október výzvou, do ktorej sa zapája...

Vyrob si - dekoratívne sviečky s rastlinkami

20.09.2022

Sviečky sú jednoduchou a nenáročnou dekoráciou, ktorá dokáže zútulniť každý interiér. Osobité čaro však...


Vytvorené systémom www.webareal.sk

M2M4ZDg