S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Menu

 

CHAMELEON tónovacie fixky

 


Parametre
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
 

naša cena 39,90 €

skladom

 

naša cena 4,70 €

skladom

Čo je na markeroch Chameleon výnimočné?

Značka Chameleon priniesla nový spôsob, ako premýšľať o fixkách. Markery Chameleon Color Tones umožňujú meniť farbu atramentu priamo na hrote, takže môžete dosiahnuť rôzne tóny na zvýraznenie, tieňovanie, miešanie alebo na pridanie hĺbky, rozmerov a textúry. V ponuke tejto spoločnosti nájdete ich výnimočné markery, detailné perá a rôzne sady. Ponúkajú aj tématické súpravy kartičiek na vyfarbovanie v praktickom rozmere, ktoré môžete nosiť so sebou, keďže sa zmestia aj do vrecka.

Ako kresliť s markermi Chameleon?

Všetko funguje na princípe nasávania farieb jednej do druhej. Súčasťou každého markera je tzv. mixovacia komora, v ktorej sa farba nasaje do hrotu popisovača. Následne sa fixkou dá docieliť nádherný tieňovací a tónovací efekt, pretože farba prechádza od najsvetlejšej po najtmavšiu. Pre lepšiu predstavu prikladáme aj video.

Popisovače Chameleon

Markery Chameleon sú inovatívne fixy v profesionálnej kvalite, ktorými nepohrdne ani ten najnáročnejší umelec. Majú jedinečnú schopnosť meniť farbu. Ich použitím docielite množstvo skvelých efektov, 3D znázornení, zvýrazňovanie, tieňovanie, gradovanie, tónovanie - a to všetko vďaka použitiu jedného jediného popisovača. Vďaka jedinej fixe dosiahnete rôzne druhy farebných tónov - od tých najsvetlejších až po tie najtmavšie. Popisovače majú takmer dvakrát toľko atramentu ako bežné popisovacie perá. Hodia sa pre všetky zvedavé deti, ctižiadostivých amatérov, kreatívnych tvorcov, ambicióznych študentov, uznávaných umelcov aj profesionálov v oblasti dizajnu.

Chameleon Pero na detaily - Detail Pen

So špeciálnym perom Chameleon bude kreslenie na markerový blok skutočným pôžitkom. Marker má dvojitú koncovku s dvoma hrotmi Fine Line, hrubší pre širšie obrysy 0.6 mm a tenší 0.4 mm pre jemnejšie linky. Pero obsahuje pigmenty na báze dye farbív, ktoré po uschnutí zostávajú permanentné a kompatibilné s atramentmi na báze alkoholu. Výborné výsledky dosiahneme, keď skombinujeme pero na detaily s klasickými tieňovacími popisovačmi Chameleon. Použiteľné je pre viacero umeleckých štýlov, od ilustrovania, grafických náčrtov, manga maľby až po rôzne kaligrafické štýly kreslenia.

Vaše ARTMIE

Je tu súťaž ShopRoku: Zaslúžime si vyhrať aj tentokrát?

04.01.2023

Jupíí jeee, sme plní napätia. Opäť je tu súťaž ShopRoku, ktorú každoročne vyhlasuje Heureka. Cieľom je...

6 tipov na darček pre umelca

14.11.2022

Svetielka, stromček, vianočné pesničky… a darčeky. Nech máte 5 rokov alebo ste dospelí, správny vianočný...

Zapoj sa do Inktobra s ARTMIE

01.10.2022

Tak, ako v minulom roku, aj teraz sme sa rozhodli spríjemniť si mesiac október výzvou, do ktorej sa zapája...

Vyrob si - dekoratívne sviečky s rastlinkami

20.09.2022

Sviečky sú jednoduchou a nenáročnou dekoráciou, ktorá dokáže zútulniť každý interiér. Osobité čaro však...


Vytvorené systémom www.webareal.sk

NDIxMjk0M