S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Menu

 

Hobby farby pre kreatívne tvorenie


Parametre
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
 

naša cena 4,40 €

skladom
novinka

 

naša cena 11,50 €

skladom

 

naša cena 9,50 €

skladom

 

naša cena 9,50 €

skladom

 

naša cena 3,90 €

skladom

 

naša cena 18,90 €

skladom

 

naša cena 19,90 €

skladom

 

naša cena 8,10 €

skladom
novinka

 

naša cena 12,90 €

skladom
novinka

 

naša cena 15,90 €

skladom
novinka

 

naša cena 15,90 €

skladom
novinka

 

naša cena 2,40 €

skladom
novinka

 

naša cena 2,40 €

skladom
novinka

 

naša cena 3,50 €

skladom
novinka

 

naša cena 1,30 €

skladom
novinka

 

naša cena 1,50 €

skladom
novinka

 

naša cena 6,90 €

skladom
novinka

 

naša cena 5,90 €

skladom
novinka

Farby na tvár pre deti

 

naša cena 9,90 €

skladom
novinka

 

naša cena 9,70 €

skladom
novinka

 

naša cena 41,90 €

skladom

Farby na textil v rôznych odtieňoch

Maľovanie na textil je kreatívny spôsob ako využiť estetické cítenie na textile. Či už to skúšate na nohaviciach, tričkách alebo na obliečkach na vankúše, ozdobovať môžete nespočetne mnohými spôsobmi. Môžete skúšať farby na textil, rôzne nažehľovacie fólie, obľúbené sú tiež glitre aj fixky. Farba na textil býva vodou riediteľná.  Pri maľovaní sa vám zídu fixky, s nimi sa ľahšie docieli kontúra na textil. Použiť môžete aj štetec. Niektorým však viac vyhovujú farby na textil v spreji, odporúčame vyskúšať aj ich zaujímavý efekt. Maľovaním na textil môžete ozdobiť nielen seba, ale aj svoj domov. Najväčšou výhodou je to, že vždy vytvárate originálny kúsok. Pri tvorení si môžete pomôcť šablónami. Tohto tvorenia sa nemusíte báť, aj keď ste začiatočník. Jediné, čo okrem pomôcok potrebujete, je chuť tvoriť a tiež kreativita.

 

Farby na sklo pre dekorácie

Maľovanie na sklo je príjemné a dobre sa pri ňom relaxuje. Ide vcelku o jednoduchú techniku, ak si vyberiete rovnú sklenenú plochu. Sklenené poháre sa maľujú o niečo ťažšie, s menšou praxou to však iste zvládne každý. Na túto techniku je potrebné si zadovážiť farby na sklo. Kontúry na sklo na prvýkrát nie vždy vajdu tak, ako by sme si predstavovali, všetko si však vyžaduje iba trochu cviku. Odporúčame vám prezrieť si našu ponuku. Stavili sme na kvalitu a zadovážili pre vás značky, ktoré sú medzi umelcami najobľúbenejšie. Do maľovania na sklo môžete zapojiť aj deti. Maľovanie na sklo ich iste zabaví a naučí niečo nové.

 

Kreatívne farby na keramiku

Maľovanie na keramiku či na porcelán už poznali storočia pred nami. A oprávnene. Farba na porcelán či farba na keramiku dokážu divy. Môžete  vytvoriť nádherné porcelánové súpravy. Zdobenie môže byť vždy iné a originálne. Alebo môžete skúsiť tradičné dekorácie a ťahy. V tvorení vám budeme asistovať prostredníctvom našich farieb. Ak chcete zdobiť predmety, ktoré neznesú vysoké teploty, malo by ste zvoliť farby na keramiku bez vypaľovania. Tie schnú na vzduchu.

 

Farby pre maľovanie na hodváb

Maľovanie na hodváb je na svete už poriadne dlho. Za tie dlhé storočia sa nič nezmenilo - z hodvábu sme rovnako unesení a milujeme ho. Hodvábne šatky by nemali chýbať v žiadnom ženskom šatníku. Maľovanie na hodváb je príjemné. Hodváb v nás evokuje nehu, krásu a luxus. Maľovaním atraktivitu hodvábu len zvýšite. Práve preto vám odporúčame túto techniku vyskúšať. U nás nájdete rôzne značky farby na hodváb. Farby na hodváb Javana sú kvalitné, majú krásne svieže farby a určite si s nimi užijeme pri maľovaní veľa radosti. Ak chcete mať vopred všetko pripravené na maľbu, zjednodušte si to tým, že si kúpite sady farieb na hodváb. Prajeme vám veľa kreatívnych nápadov a tvorivú trpezlivoať. Maľovanie na hodváb vás očarí a iste sa k nemu s radosťou znova vrátite.

Od skicovania k maľovaniu: Akrylové fixy KREUL Triton s tebou udržia tempo

18.03.2023

Si umelec, tvorivá duša alebo ilustrátor a hľadáš všestranný a výborný nástroj na vyjadrenie svojich...

Ako nakresliť nádherného motýľa?

10.03.2023

Chceli by ste si nakresliť motýľa, no neviete, kde začať? Dnes vás prevedieme všetkými krokmi. Je to...

Ako maľovať gvašom? Super tipy z ARTMIE

24.02.2023

Ste pripravení ponoriť sa do sveta gvašovej maľby a vytvoriť krásne, živé umelecké diela? Gvaš je síce...

Tvoj sprievodca technikou Pouring art

13.02.2023

Na liatí farieb je niečo magické. Je to akoby ste pripravovali nejaký alchymistický elixír, a preto nie...


Vytvorené systémom www.webareal.sk

NDA0ODM