S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.
Ok

Menu

 

Je tu súťaž ShopRoku: Zaslúžime si vyhrať aj tentokrát?

04.01.2023

Je tu súťaž ShopRoku: Zaslúžime si vyhrať aj tentokrát?

Jupíí jeee, sme plní napätia. Opäť je tu súťaž ShopRoku, ktorú každoročne vyhlasuje Heureka. Cieľom je oceniť najžiarivejšie hviezdy e-shopového neba, ktoré si zvolia zákazníci za uplynulý rok. Chcete byť medzi nimi aj vy?

.

ShopRoku 2022 hľadá jednotky medzi českými a slovenskými e-shopmi. Koho si vyberú umelci?

Je tu už 14-krát, čo môžu zákazníci a odborná porota rozhodnúť o tom, kde sa im najlepšie nakupuje a kde sa cítia dobre. Hľadajú sa tie najkvalitnejšie, najpopulárnejšie, najzaujímavejšie a najudržateľnejšie eshopy, ktoré vám pomáhajú skvalitniť život. Dáte nám šancu vyhrať aj tento rok?

artmie shop roku daj nam svoj hlas

Prečo by malo zabodovať aj ARTMIE?

Sme neustále ponorení v tvorivom svete a robí nás to šťastnými. Veríme, že to vidno. Najmä na maliarskych plátnach ARTMIE, ktoré sa rodia priamo u nás.

Viacerí z nás v umení objavili lásku na celý život a ďalších z našich radov sme nakazili inšpiráciou rovnako, ako vás. Vo svete výtvarnej tvorby je veľmi dôležité nájsť skutočnú oporu, ktorá dokáže každý deň dodať sily, prebúdzať múzu a ukázať, čo je nové za dverami do kreatívna.

Spojenie s vami sme pocítili už v predošlých rokoch, keď ste si nás zvolili za víťazov v kategórii Ručné práce a tvorenie, či posunuli do finále na 2. miesto za ocenenie kvality.

ARTMIE maliarske platno profi

V čom sme sa zlepšili za posledný rok?

Celých 12 mesiacov sme pracovali na tom, aby sme k vám mali ešte bližšie.

Technicky, kvalitovo, cenovo a hlavne ľudsky.

Rok 2022 bol poznačený ekonomickou krízou, ktorá ovplyvnila cenu mnohých produktov. My v ARTMIE sme sa snažili o čo najpomalší rast cien a mnohé zaujímavé akcie a zľavy, aby boli umelecké potreby vždy dostupné vašej tvorivej vášni. Prečo? Lebo vieme, že práve v tejto dobe je dôležité načerpať sily pri svojom obľúbenom hobby a zaplniť myseľ inšpiráciou.

.

Aj vy ste súčasťou ARTMIE

Uplynulý rok ste nám opäť mnohými spôsobmi dokázali vašu priazeň. Zapájali ste sa do súťaží, výziev, tvorivých skupín a zaujímavých umeleckých debát na našom TikToku. Veľakrát ste ocenili odborné rady pri komunikácii s našimi dievčatami zo zákazníckeho oddelenia.

Za odmenu sme vám pripravili úplne nové ARTMIE - kreatívny dizajn stránky, ktorá je lepšie prispôsobená vašim tvorivým predstavám.

Tiež sme vás zahrnuli niekoľkými novými značkami, ktoré sme si vybrali aj vďaka vašej snahe o hľadanie a posúvanie hraníc tvorenia. Siahli sme po nich aj preto, aby sme k tvorivcom doniesli poriadnu kvalitu, ktorú si všetci zaslúžite pre cibrenie a pozdvihnutie vášho talentu.

Skúste ich objaviť. Je to hlavne Schmincke, Holbein a nové stojany ARTMIE.

Prerod z nášho predošlého maliarskehoplatna.sk sa v závere roka už definitívne ukončil, a tak nás od roku 2023 nájdete všade s názvom ARTMIE.sk - najlepší priateľ pre vaše tvorenie.

O tom, čím v ARTMIE aktuálne žijeme, by vám rád porozprával aj náš CEO, Valerian, v rozhovore v Rádiu Paráda.

.

Čo ARTMIE prinesie v tomto roku?

Je toho pred nami veľmi veľa a nevieme sa dočkať, ako vám budeme postupne prinášať hŕby vecí, ktoré potešia a prekvapia. Netradičné produkty, poriadnu dávku radosti, návodov, cenných informácií a to všetko so zreteľom na splnenie vašich tajných umeleckých snov.

Naše ďalšie kroky sú takisto sprevádzané plnou snahou rozvinúť ekologické spôsoby pre ochranu našej prírody. Začali sme napr. tipom na recyklovanie ARTMIE krabíc, v ktorých od nás dostávate umelecké lahôdky a plne podporujú koncept zerowaste (umeleckého) života. •Tu• si môžete pozrieť, ako to dopadlo.

Ak sa s nami cítite dobre a spoločne sa môžeme aj naďalej s vami tešiť na spoznávanie zákutí tvorenia, podporte nás hlasom v súťaži ShopRoku 2022.

artmie shoproku

Ďakuje vám celé ARTMIE. 

Blog ARTMIE

Štítky

ako zabaviť deti počas karantény akryl akrylová farba Pentart akrylová fixa akvarelové farby akvarelové popisovače Amsterdam aranžovanie ARTMIE batikovanie betón čo darovať umelcovi COPIC Dekor Paint dekorácia dekupáž drevená doska Ecoline ekologické maľovanie European Art Awards exteriérový stojan Faber-Castell farba roka farby na keramiku farby na porcelán farby na sklo farby na telo farby na textil farby na tvár farby pre deti farby svietiace v tme filmy o umelcoch fixky na textil fluorescenčné farby freska Gesso guľatý štetec háčkovanie heavy body hustota akrylových farieb impasto Inktober ARTMIE kaligrafia Koh-i-noor korálky kriedová farba kvíz lak liatie akrylových farieb linoryt makramé maľovanie na drevo maľovanie na hodváb maľovanie na kožu maľovanie na sklo maľovanie na textil maľovanie na tvár maľovanie podľa čísel maľovanie s deťmi maľovanie špachtľami markery maskovacie médium metalická farba miešanie akrylových farieb modelovanie mramorovanie Mucki napínacie lišty netoxické farby olejové farby paletový nôž pasparta Pigma Micron plátno popisovače na sklo a porcelán prírodné farby prstové farby rám Royal&Langnickel šablóna na maľovanie šablóny na textil šeps ShopRoku sieťotlač sketchbook journal Soft Body Solo Goya Triton špachtle sprej štetec stojan štruktúry svetlostálosť techniky akryl terpentínový olej tip na darček transfer uhlík vajíčka Van Gogh vlnenie papiera vosk živica

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MDYwN2EzY